BRUTALE 675

BRUTALE 675

 

 

 
MV Agusta Brutale 675 je poháněna lehkým a hbitým revoluční novým řadovým tříválcem, který je odvozen přímo z F3 a stanovuje nové limity pro kompaktnost a uplatňování technických řešení dříve používaných pouze  na motocyklech MotoGP jako např. moderní elektronika (s MVICS =Motor & Vehicle Integrated Control System, což je systém, který integruje Full Ride by Wire od ovládání škrticí klapky s integrovaným systémem více palivových map pro motor po trakční kontrolu. Výkon disponuje výbornými 108,5 koni při 12,500 ot. a křivkou točivého momentu, která je více podobná litrovým motocyklům než kategorii Supersportů.
 
Podvozek, jako je již u MV Agusta tradiční, je bezkonkurenční v této kategorii. Rám je kombinací ocelových trubek a hliníkových dílů, které nabízí vysoký stupeň pevnosti, který je předurčen k tomu, aby byl špičkou ve své třídě.
 
S pouhými 167 kg suché hmotnosti, MV Agusta Brutale 675 uspokojí i náročné jezdce. Extrémně nízká hmotnost spolu s vysokým výkonem motoru umožní Brutale 675 doprovázet nové jezdce od začátku jejich dobrodružství na dvou kolech až na vrchol svých jezdeckých schopností.
 
MV Agustu Brutale 675 charakterizuje ultrakompaktní tříválec motor s protiběžnými hřídeli, špičková elektronická technologie: MVICS (Motor a vozidla Integrated Control System), kontrola trakce s 8 úrovněmi nastavení,  jednostranná zadní kyvná vidlice se zadním tlumičem Sachs a závodní brzdy s radiálními třmeny.
 
Stejně jako u všech produktů MV Agusta, Brutale 675 se vyznačují opravdu jedinečným stylem, kde byl i ten nejmenší detail propracován a funkčně propojen k vytvoření dokonalosti.