BRUTALE 800 MY16

BRUTALE 800RR

DRAGSTER 800

DRAGSTER 800 MY16

DRAGSTER 800RR

DRAGSTER 800RR LH44

                               

 
Motor 800 nabízí vyšší výkon, točivý moment a jízdní dynamiku hodnou značky MV Agusta. Nastavitelné odpružení a nová moderní elektronika dělá z řady Brutale 800 Dragster 800 lídra ve svém segmentu.
 
Tříválec Brutale 800 vyniká živostí a ovladatelností. Nyní s novým motorem s výkonem a točivým momentem srovnatelným s litrovými motocykly a s hmotností pouhých 167 kg, nabízí jedinečnou sílu v poměru k hmotnosti. 
 
Spolehlivý moderní elektronický systém je jedinečný v rámci této kategorie: MVICS (Motor & Vehicle Integrated Control System), integrovaný systém řízení vozidla, zahrnuje první Full Ride by Wire s multi-mapami a integrovanou kontrolou trakce. Nabízí optimální dodávku výkonu při všech otáčkách motoru, maximální účinnost motoru a samozřejmě možnost vybrat různé charakteristiky motoru, výběr ze čtyř dostupných map (tři předvolby, jedna osobní). Kontrola trakce také zajišťuje bezpečnost a výkon na každé silnici nebo povrchu, což umožňuje řidiči soustředit se plně na jízdu. Tříválcový motor, který debutoval na supersportu F3 675, tvoří základ pro technologický pokrok ve své třídě, a to i díky exkluzivnímu technickému řešení, jako jsou protiběžné klikové hřídele, používané v MotoGP, ale nikdy předtím neužívané na seriovém  produkčním motocyklu . Kvality rám je zaručena díky osvědčenému řešení jako u jiných modelů MV Agusta - unikátní smíšené struktury: přední části příhradový z ocelových trubek v kombinaci s dvěma lehkými deskami z hliníkové slitiny a jednoramenná kyvná vidlice pro zavěšení zadního kola.
 
Brutale 800 je schopna uspokojit i ty nejnáročnější motocyklové nadšence i modely Brutale 800 RR, designově bezkonkurenčními modely Brutale Dragster 800 a Brutale Dragster 800RR.