RIVALE 

RIVALE

 
MV Agusta 800 Rivale je jedinečnou, a to jak v designu, výkonu tak i poskytnutím absolutní spokojenosti při jízdě a vstupuje do nového tržního segmentu funbiků, kde se může pochlubit parametry 170 kg při výkonu 125 hp.
Přední kapotáž je kompaktní a charakterizuje jedinečné zaměření motocyklu. Tři prvky - blatníky, boční panely a palivová nádrž - jsou propojeny a tvoří silný vizuální grafický vjem, který činí tento stroj okamžitě rozeznatelný. Střední část je snížena na fyzické limity a navržena tak, aby podporovala neomezený styl jízdy, který umožní jezdci maximální volnost pohybu na dostatečně velkém a ergonomicky řešeném sedle. Zadní část  je elegantní, se zvýrazněným profilem a  dvojicí  koncových světel - stejně tak i  použitou LED technologií v části přední. Toto řešení nabízí naprosto výraznou identitu a zároveň zvýšuje viditelnost a následně pasivní bezpečnost. Trojrozměrná směrová světla vepředu jsou dokonale integrována do krytů páček.
Přístrojová deska byla navržena speciálně pro Rivale 800 a představuje moderní digitální multifunkční displej s dobrou  čitelností, který zároveň nabízí maximální dostupnost informací a parametrů.
Kombinace podvozku a motoru poskytuje perfektní kombinaci mechanické čistoty, funkčnosti a spolehlivého výkonu. Tři válce definují agilní, rychlou, dynamickou duši nové Rivale 800 v kompaktní stavbě. Tříválcová řadová Rivale 800 se může pochlubit protiběžnou klikovou hřídelí, která debutovala a osvědčila se na supersportu F3 675: unikátní řešení pro silniční stroj, který symbolizuje závodní duch značky MV Agusta. Technologie MVICS (Motor & Vehicle Integrated Control System) umožňuje výkon, hladkou dodávku energie, snadnou jízdu a extrémní možnost personalizace, se třemi poskytnutými palivovými mapami a další mapou vlastní. Vlastní nastavení umožňuje úplnou svobodu, aby vyhovovaly osobním požadavkům a preferencím jezdce. Ovládání škrticí klapky je plně Ride-by-Wire.