TURISMO VELOCE

TURISMO VELOCE LUSSO

MV Agusta Turismo Veloce - (pozn. Rychlý Turistický model) navazuje na slavnou historii se 75 tituly světových šampionů. MV Agusta předkládá koncept turistického modelu již svým jménem exkluzivní, živý a lehce ovladatelný model s výborným výkonem, který není jako všechny ostatní těžké a velké modely konkurečních značek. Za využití kompaktního a silného motoru 800 ccm Turosmo Veloce se přináší vlastní Granturosmo. A přichází s bezchybnými liniemi a stylovým řešením, které poskytuhje praktičnost jako žadný jiný Grand Tourer pro nové dimenze cestování.

MV nabízí dva modely - první nabízí cestování časem a prostorem s pocitem lehkosti jao jen jízda na motocyyklu může nabídnout. Druhý model Turismo Veloce Lusso nabízí na mimořádné úrovni vybavení a technická řešení, které zahrnují MVCSC systém (MV AGUSTA Chassis Stability System) - elektronický systém stability ve spolupráci se semiakktivními tlumiči, kufry, které nepůsobí giganticky a přesto pojmou 60 litrů a novou generaci MVICS (Motor & Vehicle Integrated System) řídící systém, který zahrnuje rovněž EAS 2.0 - elektronický systém řazení jakož i Anti Wheelie System. Tyto výhody nebyly nabídnuty dříve nažádném motocyklu třídy Touring. Ve standardním vybavení je rovněž zahrnut imobilizér, vyhřívané rukojeti, Bluetooth spojení a integrované GPS.

Desing přináší kompletní spojení estetického řešení a funkčnosti do reality a unikátní vzhled dává lekci z inovací.S demontovanými kufry se Turismo Vloce stává sportovním motocyklem hodným jména MV Agusta.Koncová světla a světlomet využívá plně LED technologie, součástí exkluzivního vzhledu je zpracování tří koncovek tlumiče výfuku.